KESMAK MAKİNA SAN VE TİC LTD ŞTİ

1995 yılından beri şeritli testere tezgahları imalatı yapan, geniş yelpazede ürün seçenekleri sunan, çeşitli iş alanlarına hitap eden, profesyonel olarak çalışan mühendislik firması olarak hizmet vermektedir.

İstanbul’da yaklaşık 5000 m² alanda faaliyet gösteren firmamızda talaşlı imalat, montaj, AR-GE, tasarım, teknik servis, teknik destek ve teknik yönlendirme hizmetleri verilmektedir.
Firmamız ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi belgesine sahiptir. Tezgahlarımızın tamamı AB normlarına uygun olarak üretilmekte ve CE markalaması yapılmaktadır.

Kalite Politikamız;

Malzeme seçimi evsafı ve niteliği kontrol edilerek imalat sürecini başlatmak.

Çalışanın deneyimli, bilinçli, iyi niyetli olması ve imalat sürecinin her safhasında üretimi kontrol ederek ürünün ve üretimin problemsiz olarak son kontrole hazır hale gelmesini sağlamak.

Satış sonrası garanti süreci, garanti sonrası süreci, yedek parça ve servis hizmetleri zamanında, kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlamak.

Temel Değerlerimiz:

·  Müşteriler, çalışanlar ve tedarikçiler ile kuruluşumuzun beklentilerine uygun kalite yönetim sisteminini üst yönetimin liderliğinde uygulamayı,

·  Yüksek kalitede ürünler ve hizmetler sunmayı

·  Hızlı hizmet ve “ zamanında ” teslimatı

·  Çalışanların mesleki gelişimlerine katkıda bulunmayı

·  Karşılıklı güvene dayalı pazar ilişkileri sağlamayı

·  Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak Pazar lideri olmayı

·  En iyi kalite için sürekli gelişimi

·  Hedeflerin elde edilmesine yönelik risk ve fırsatları etkin bir şekilde yöneterek, Kalite Yönetim Sistemi’ni sürekli iyileştirmeyi

KESMAK MAKİNA Üst Yönetimi olarak taahhüt ediyoruz.

Genel Müdür